Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszybszą dostawę zakupionych u nas produktów. dlatego większość artykułów wysyłamy w ciągu 1 dnia roboczego

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentować aktualną i rzeczywistą informację o czasie wysyłki oferowanych produktów. Znajdziesz ją w zakładce "Informacje dodatkowe" na stronach poszczególnych produktów.  W razie wątpliwości zadaj nam pytanie o dostępność emailowo, poprzez poniższy formularz lub telefonicznie pod numerem 537 790 900. W celu ułatwienia obsługi zalecamy podanie kodu SKU widocznego na karcie produktu. W razie opóźnień poinformujemy o nich telefonicznie lub emailowo.

Zamówienia złożone do godziny 16:30 najczęściej pakujemy tego samego dnia i przekazujemy do odbioru w następnym dniu roboczym. Czas dostawy ostatecznie uzależniony jest od wybranej metody dostawy. Firmy kurierskie najczęściej dostarczają paczki w ciągu jednego dnia roboczego. Najczęściej korzystamy z usług kurierskich inPost, DHL lub DPD. Skontaktuj się z nami jeśli masz specyficzne wymagania w zakresie wyboru firmy kurierskiej. Jeśli interesuje Cię odbiór paczki w weekend wybierz dostawę do paczkomatu. Odbiór osobisty możliwy jest w recepcji naszego magazynu. Pracuje ona od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 17:00. O terminie odbioru osobistego poinformujemy Cię emailowo lub telefonicznie. 

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem artykułu dostępnego na zamówienie, niedostępnego w magazynie, zakupem hurtowym lub produktem objętym indywidualną wyceną, wówczas skontaktuj się z nami w jeden z opisanych powyżej sposobów. 

Dane kontaktowe:

Telefon: +48 537 790 900
Email: biuro@milivolt.pl

Punkt odbioru zamówień:

Magazyn Lockbox - Milivolt
ul. Batorowska 30
62-070 Dąbrowa k. Poznania