Stacje naścienne Wallbox

Wallbox – domowe i publiczne, naścienne stacje ładowania do samochodów elektrycznych.

Planujesz zakup samochodu elektrycznego i poszukujesz wydajnej, estetycznej i łatwej w użytkowaniu ładowarki elektrycznej, która z łatwością wpasuje się do Twojego garażu? A może chcesz kupić uniwersalną ładowarkę naścienną do firmy lub do biura?  Postaw na jeden z naszych bestsellerów – wszechstronne ładowarki typu Wallbox.

Dlaczego naścienne ładowarki do samochodu są tak popularne wśród naszych klientów? Przede wszystkim dlatego, że są kompatybilne z większością dostępnych na rynku elektryków, a dodatkowo wyróżniają się eleganckim designem.

Praktyczne naścienne ładowarki do samochodów elektrycznych

Sklep internetowy Milivolt to miejsce, w którym znajdziesz szeroką gamę stacji ładowania typu Wallbox. W naszej ofercie znajdziesz wygodne wallboxy ze stałym kablem oraz niezawodne stacje naścienne wyposażone w gniazdo ładowania samochodu typu 1 lub 2. Ładowarki tego typu idealnie sprawdzą się w domu i w firmie. Mogą również stanowić udogodnienie dla hoteli, które chcą przyciągnąć do siebie klientów z elektrykami.

Zapoznaj się z dostępnymi modelami Wallboxów, porównaj ceny i wybierz ładowarkę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące ładowarek naściennych z naszego sklepu, skontaktuj się z nami, a postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości!

W naszym asortymencie znajdziesz również mobilne ładowarki do samochodów elektrycznych. Zapraszamy!

Wyświetlanie 1–21 z 25 wyników