Przenośne stacje ładowania

Przenośna stacja ładowania jest nieodzownym wyposażeniem każdego samochodu elektrycznego.

Przenośny wallbox do samochodu elektrycznego pozwoli Ci na szybkie i sprawne uzupełnienie poziomu baterii ze zwykłego gniazdka (Schuko/TE) lub gniazda siłowego (CEE). Dzięki temu możesz ładować swój samochód elektryczny lub hybrydę plug-in praktycznie wszędzie.

Przenośna ładowarka do samochodu elektrycznego na wyciągnięcie ręki!

Mobilny wallbox do samochodów elektrycznych sprawdzi się np. podczas wyjazdu służbowego czy wakacyjnej podróży z rodziną. Dzięki przenośnej stacji, którą możesz mieć zawsze w bagażniku, do ładowania samochodu wystarczy dostęp do tradycyjnego gniazdka.

W sklepie internetowym Milivolt znajdziesz szeroką gamę przenośnych ładowarek do samochodów, w tym niezawodne wallboxy Zencar czy ładowarki z serii NGR Kick, które zostały docenione już przez dziesiątki naszych klientów. Nadal wahasz się nad zakupem przenośnej ładowarki? Zalety takiego sprzętu są niezaprzeczalne! Mobilny wallbox to przede wszystkim gwarancja bezstresowej jazdy samochodem elektrycznym w każdych warunkach! W naszej ofercie znajdziesz również słupki do ładowania samochodów elektrycznych oraz stacjonarne stacje ładowania Wallbox.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11