Nasza firma powstała w roku 2001 i z dostawcy automatyki bram oraz systemów parkingowych ewoluowała do roli dostawcy infrastruktury dla elektromobilności.

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji w obszarze budowy stacji ładowania pojazdów dla instytucji publicznych, miast oraz gmin, jak również firm, hoteli, osiedli, czy stacji paliw.

Dostarczamy też gotowych rozwiązań w zakresie monitoringu, serwisu i organizacji systemu rozliczeń dla istniejących już stacji ładowania pojzdów.

Wartości jakie reprezentujemy znajdują odzwierciedlenie w sposobie realizacji przez nas projektów.

01 // Waga szczegółów.

Szerokie perspektywy, zrozumienie zmieniającego się otoczenia i holistyczne podejście do tematyki elektromobilnści jakie aplikujemy nie może ustępować przywiązania do szczegółów, które gwarantuje, że potrzeby naszych klientów zostaną w pełni zaspokojone.

02 // Jakość ważniejsza niż ilość.

Dzięki temu, że oferowane przez nas urządzenia oraz technologie cechuje najwyższa jakość gwarantujemy, że nakłady zarówno organizycyjne jak i materialne związane z obsługą dostarczonej przez nas infrastruktury ładowania pojazdów będą zredukowane do niezbędnego minimum.

03 // Satysfakcja klienta priorytetem.

Budowa reputacji oraz marki trwa latami, a istotnym dla nas narzędziem ich budowy jest satysfakcja każdego klienta, który decyduje się na współpracę z nami.

04 // Czas i terminy.

Czas jest dla nas nas zasobem równie cennym jak zasoby materialne, którymi operujemy. Dlatego istatne jest dla nas aby wykorzystać go w sposób optymalny, a zarazem sprostać zarówno oczekiwaniom klienta jak i zminimalizować czas potrzebny do zakończenia inwestycji.