Sprzedaż detaliczna

W naszym sklepie online wygodnie kupisz stacjonarną lub mobilną ładowarkę EVSE dla samochodu lub kabel ładowania typu 2 lub 1 czy inne akcesoria.

Za zakupy zapłacisz kartą, za pośrednictwem szybkich płatności lub przelewem. Dostępne są tam stacje do użytku prywatnego, a także dla firm, biur, parkingów, hoteli, kin, i wielu innych zastosowań. Oferujemy przenośne ładowarki, które znajdą zastosowanie w salonach i warsztatach samochodowych oraz w trakcie imprez masowych i promocyjnych. W katalogu oferowanych przez nas produktów są też urządzenia mocowane do słupów oświetleniowych. Gwarantujemy niezawodność i bezpieczeństwo wszystkich oferowanych urządzeń.

Sprzedaż B2B

W naszej ofercie znajdują się też bardziej zaawansowane i rozbudowane systemy, których dostawy realizujemy w formule projektowej, w oparciu o dostosowane do konkretnych potrzeb oferty. Zapewniamy konfigurację dostosowaną do potrzeb klienta oraz dobór właściwych zabezpieczeń.

 

Kompleksowa realizacja inwestycji

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji. Naszym Klientom zapewniamy dostawę zamówionych stacji ładowania pojazdów we wskazane miejsce, ich instalację, konfigurację, rozruch oraz testy działania. Współpracujemy z renomowanymi projektantami i instalatorami. Zajmujemy się wsparciem strony formalnej - pomiarów geodezyjnych, odbiorów technicznych.

Dokonujemy także integracji nowych urządzeń z istniejącymi już systemami IT oraz infrastrukturą. Zanim jednak rozpoczniemy prace zadbamy aby otrzymali Państwo pełną informację o wymogach formalnych, takich jak chociażby określenie własności gruntu, na którym zlokalizowana ma być stacja oraz zgłoszeniu robót budowlanych. Doradzimy co zrobić w razie konieczności dzierżawy miejsca dla lokalizacj stacji oraz jakich formalności należy dokonać po zakończeniu projektu.

Oczywiście, chętnie przejmiemy na siebie przygotowanie całej dokumentacji, a w razie potrzeby pomożemy w uzyskaniu finansowania i ubezpieczenia urządzeń. Współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi i leasingodawcami.

 

Komercjalizacja i serwis

Państwa działającą już stację ładowania zmienimy w źródło dochodu i narzędzie przyciągające nowych klientów.

Stanie się tak dzięki włączeniu do jednej z istniejących sieci stacji ładowania, umieszczeniu jej w wyszukiwarkach oraz udostępnieniu w roamingu dla podróżnych z zagranicy. Jednocześnie, ze stacji skorzysta każda osoba nie będąca zarejestrowanym użytkownikiem.

 

Zarządzanie sieciami stacji

Nasza firma oferuje też nieprzerwany, zdalny monitoring stacji ładowania pojazdów, ich okresowe przeglądy oraz serwis aby zapewnić wysoką sprawność sieci.

Istniejące stację ładowania w prosty sposób podłączymy za pośrednictwem łączności 3G/4G i w ten sposób uzyskamy możliwość bieżącego monitoringu i reagowania na zdarzenia. Zapewniamy regularne przeglądy oraz serwis stacji, dbając o komfort tak właściciela punktu, jak i jego użytkowników. Posiadasz już stację ładowania? Zgłoś się do nas i skorzystaj z naszych usług.

 

Doradztwo

Oferujemy szeroką gamę usług doradczych z zakresu elektromobilności wśród których znajdują się

  • Opracowanie studiów wykonalności i planów realizacji projektów.
  • Wsparcie zespołów projektowych
  • Projektowanie procesów
  • Analizy rynku i konkurencji
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej, projektowej oraz kosztorysów.
  • Dobór odpowiednich urządzeń i oprogramowania.
  • Zapewnienie zgodności z literą prawa.

 

Szkolenia

Oferujemy specjalistyczne szkolenia w zakresie aspektów prawnych, technicznych oraz organizacyjnych elektromobilności. Nasze seminaria prowadzone są przez prawników i ekspertów z tej dziedzinie.

Szkolenia przez nas organizowane dostosowane są do potrzeb odbiorcy i składają się z modułów. Od preferencji i potrzeb klienta zależy czas trwania i program. Nasze szkolenia prowadzone są na żywo, w siedzibie klienta, poza nią lub online. Korzystamy z nowoczesnych metod dydaktycznych oraz materiałów audiowizualnych. Dzięki temu warsztaty staną się bardziej interesujące, a wiedza lepiej zabsorbowana.

 

Oprogramowanie dla operatorów sieci stacji

W naszej ofercie znajdują się gotowe rozwiązania informatyczne służące zautomatyzowanej obsłudze użytkowników stacji ładowania aut elektrycznych.

W skład tych systemów wchodzą aplikacje na urządzenia mobilne, pracujące w systemach Android, iOS oraz dostępne poprzez www. Ich funkcjonalność pozwala m.in. na geolokalizację stacji, podgląd typów dostępnych złącz, mocy i rezerwację. Oferowane przez nas systemy oparte są na wieloletnich doświadczeniach, są dobrze oceniane przez użytkowników, regularnie aktualizowane i umożliwiają pełen branding.