Doradztwo i planowanie

W odpowiedzi na Państwa zapytanie prześlemy specjalnie przygotowaną broszurę, w której znajdą się najważniejsze informacje na temat elektromobilności oraz modelowa mapa realizacji inwestycji. Pozwoli to na rozpoczęcie przygotowań do realizacji jeszcze zanim przygotujemy dla Państwa konkretną ofertę.

W razie potrzeby przeprowadzimy szczegółowe konsultacje w celu identyfikacji potrzeb oraz oceny lokalizacji. Następnie przedstawiamy warianty rozwiązań technicznych najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb wraz z ofertą cenową oraz listą opcji dodatkowych. Przedstawimy również procedurę realizacji projektu oraz wzór umowy realzacji. Na tym etapie przedstawimy też możliwe opcje w zakresie serwisu, monitoringu i organizacji rozliczeń, dotyczących korzystania ze stacji.

Realizacja inwestycji

Naszym Klientom zapewniamy dostawę zamówionych stacji ładowania pojazdów we wskazane miejsce, ich instalację, konfigurację, rozruch oraz testy działania.

Dokonujemy także integracji nowych urządzeń z istniejącymi już systemami IT oraz infrastrukturą. Zanim jednak rozpoczniemy prace zadbamy aby otrzymali Państwo pełną informację o wymogach formalnych, takich jak chociażby określenie własności gruntu, na którym zlokalizowana ma być stacja oraz zgłoszeniu robót budowlanych. Doradzimy co zrobić w razie konieczności dzierżawy miejsca dla lokalizacj stacji oraz jakich formalności należy dokonać po zakończeniu projektu.

Oczywiście, chętnie przejmiemy na siebie przygotowanie całej dokumentacji, a w razie potrzeby pomożemy w uzyskaniu finansowania i ubezpieczenia urządzeń. Współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi i leasingodawcami.

Serwis i rozliczenia

Działającą już stację w prosty sposób zmienimy w źródło dochodu i narzędzie marketingu, przyciągające nowych klientów.

Stanie się tak dzięki włączeniu Państwa stacji do istniejących sieci stacji ładowania, umieszczeniu jej w wyszukiwarkach oraz udostępnieniu w roamingu dla podróżnych z zagranicy. Jednocześnie, ze stacji skorzysta każda osoba nie będąca zarejestrowanym użytkownikiem.

Jeśli jednak chcecie Państwo by stacja nie miała charakteru publicznego wówczas udostępnimy ją wyłącznie wybranej osobie lub grupie osób. Regularnie przekażemy wówczas kwoty należności z tytułu ładowania na każdego z użytkowników, a w razie potrzeby przejmiemy na siebie fakturowanie.

Nasza firma oferuje też nieprzerwany, zdalny monitoring stacji ładowania pojazdów, ich okresowe przeglądy oraz serwis tak aby zapewnić właścicielowi komfort i nieprzerwaną dostępność.

Jeśli posiadasz już stację ładowania to w prosty sposób podłączymy ją z naszymi serwerami za pośrednictwem łączności 3G/4G i w ten sposób uzyskamy bieżący podgląd ich statusu. Oferujemy też okresowe przeglądy w formule na zlecenie lub w przewidzianych umową serwisową interwałach czasowych.

Zgłoś się do nas jeśli posiadasz działającą już stację ładowania i chciałbyś objąć ją naszymi usługami.