Sklep internetowy

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroką gamę przystępnych cenowo stacji ładowania samochodów elektrycznych oraz akcesoriów. Urządzenia bardziej zaawansowane dostępne są na zamówienie.

Szkolenia

Oferujemy szkolenia dla firm i jednostek administracji publicznych zainteresowanych zagadnieniami prawnymi i praktycznymi związanymi z elektromobilnością.

Konsulting

Oferujemy wachlarz usług doradczych obejmujący kwestie techniczne, informatyczne, organizacyjne, praktyczne i prawne związane z realizacją projektów z zakresu elektromobilności.

Oprogramowanie

Oferujemy aplikacje mobilne na systemy android oraz iOS służące do sprzedaży usług ładowania pojazdów, a także systemy zarządzania infrastrukturą techniczną w chmurze. Nasze oprogramowanie jest oparte o wieloletnie doświadczenia i gotowe do użytku od zaraz.

Stacja Schneider EVlink w Ełku

W dniu 20 września Prezydent Miasta Ełku, Tomasz Andrukiewicz oficjalnie otworzył stację ładowania pojazdów elektrycznych, którą uruchomiliśmy w tamtejszym, Ełckim Parku Naukowo-Technologicznym. Uruchomiona przez nas stacja jest jedną z pierwszych w tym mieście. Okazją do oficjalnego otwarcia stało się Jesienne Forum Biznesu i Przedsiębiorczości, które…