Produkowane przez Schneider Electric stacje ładowania samochodów EVLink to idealne rozwiązania dla parkingów publicznych, firmowych flot pojazdów elektrycznych i osiedli mieszkaniowych.

W ofercie tego producenta znajdują się również stacje prądu stałego, czyli tzw. stacje szybkiego ładowania, które pozwalają na naładowanie pojazdu elektrycznego w czasie nawet 30 minut. Urządzenia dostępne są w różnych wariantach i konfiguracjach i cechuje je wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość.

Niektóre cechy urządzeń Schneider Electric:

 • Sprawdzona technologia. Kilkadziesiąt tysięcy działających stacji na całym świecie.
 • Gniazda wyposażone w migawki zabezpieczające
 • System pozwalający generować raporty zużycia i billingi
 • Zaawansowane funkcje i konfiguracja stacji ładowania dostępna z poziomu wbudowanego interfejsu web - EVlink.
 • Dostosowanie mocy stacji do posiadanych zasobów
 • Gwarancja: 18 miesiące dla całej oferty EVlink.
 • Łatwa instalacja
 • Niezawodny serwis
 • Krótkie terminy realizacji dostaw

Główne linie produktowe:

EVLink Wallbox

Stacja EVlink Wallbox charakteryzuje się solidną budową i wysoką odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Może być ona stosowana zarówno w domach jednorodzinnych jak i na parkingach firmowych, w hotelach itp.

EVLink Smart Wallbox

Stacja ładowania EVLink Smart Wallbox to idealne rozwiązanie dla parkingów publicznych, firmowych flot pojazdów elektrycznych i osiedli mieszkalnych. Oferuje możliwość pomiaru energii, przesyłania danych do identyfikacji użytkowników uprawnionych do korzystania ze stacji, generowanie raportów i rozliczeń, alokowania kosztów do poszczególnych użytkowników i przeprowadzania zdalnej obsługi. Zatem wszystko, czego potrzebujesz, aby ładowanie pojazdów elektrycznych było łatwiejsze niż kiedykolwiek!

EVlink Parking

Oferta EVlink Parking sprawdza się na parkingach biurowych, hotelowych, supermarketów, flotowych, miejskich i wielu innych.

EVlink Fast Charge Solution

Stacje EVlink Fast Charge przeznaczone są do szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych - 80% pojemności baterii akumulatorów ładowane jest w czasie krótszym niż 30 minut. Są one przeznaczone do instalacji na stacjach obsługi/”stacjach benzynowych” i na parkingach.

Milivolt oferuje pełną gamę stacji ładowania firmy Schneider Electric w korzystnych cenach wraz z fachowym i kompleksowym doradztwem.

PRE Edward Biel jest producentem innowacyjnych stacji EVB, przeznaczonych do ładowania hybryd PHEV i pojazdów elektrycznych.

Stacje są produkowane w całości w Polsce i stanowią alternatywę dla stacji zagranicznych producentów. Stacje cechuje wytrzymałość, 25-letnie doświadczenie firmy oraz gwarancja bezpieczeństwa użytkowanych urządzeń. Milivolt jest autoryzowanym partnerem PRE Edward Biel i oferuje pełną gamę stacji ładowania produkcji tej firmy w korzystnych cenach wraz z fachowym i kompleksowym doradztwem.
 

Niektóre cechy urządzeń PRE Edward Biel:

 • Wysoka jakość wykonania
 • Autoryzacja użytkowników za pomocą kart RFID
 • Możliwość wyposażenia w terminale płatnicze
 • Duża elastycznośc konfiguracji
 • Możliwość uzupełnienia systemu o dodatkową funkcjonalność w trakcie użytkowania
 • Dedykowany system zarządzania i rozliczeń Aurora OS
 • Gwarancja: standardowo 24 miesiące, z możliwością przedłużenia do 60 miesięcy.
 • Krótkie terminy realizacji dostaw

Główne linie produktowe:

Wallbox mini/smart

Stacje EVB Wallbox mini to małe ładowarki wiszące do prywatnego lub ogólnodostępnego przeznaczenia, wyposażone w jeden punkt ładowania.

 Wallbox 2M/smart

Stacje EVB Wallbox 2M/smart to ładowarki wiszące o przeznaczeniu prywatnym lub ogólnodostępnym z dwoma punktami ładowania. Dostępne z systemem zarządzania lokalnego lub zdalnego.

 EVB / EVB smart AC

Stacje EVB to ładowarki wolnostojące o przeznaczeniu prywatnym lub ogólnodostępnym z jednym lub dwoma punktami ładowania. Dostępne z systemem zarządzania lokalnego lub zdalnego.

EVB Advert

To seria najnowocześniejszych ładowarek przeznaczonych na rynek reklamy. Stacja łączy w sobie funkcje od 1 do 4 stanowiskowej stacji ładowania pojazdów elektrycznych prądem AC o mocy 22 kW na każde stanowisko. Stacja wyposażona jest w outdorowe nośniki reklamowe. Stacja  jest wyposażona w ekrany multimedialne do 60 cali ( elektroniczne powierzchnie reklamowe) digitale oraz citylight. Przestrzeń reklamowa umieszczona jest po obu stronach ładowarki aby maksymalnie wykorzystać funkcje komercyjną.  Lokalizacja stacji EVB Advert w przestrzeni publicznej ( np. parkingi, ulice, itd.) umożliwiają naturalne przenikanie z komunikatem reklamowym do świadomości konsumentów podczas ładowania swojego samochodu elektrycznego, a także pozostałych konsumentów podczas zakupów, spacerów, podróży.