Schneider Electric jest międzynarodową korporacją, założoną we Francji i jedną z 500 największych przedsiębiorstw świata. Przychody firmy wyniosły w 2018 ponad 25 miliardów Euro.

Firma posiada na całym świecie około 20tyś. patentów i inwestuje 5% swoich przychodów w badania i rozwój. Budżet firmy na lata 2015-2025, przeznaczony na badania i rozwój technologii w obszarze zrównoważonego rozwoju wynosi 10 miliardów Euro. 

Produkowane przez Schneider Electric stacje ładowania samochodów EVLink to idealne rozwiązania dla parkingów publicznych, firmowych flot pojazdów elektrycznych i osiedli mieszkaniowych.

W ofercie tego producenta znajdują się również stacje prądu stałego, czyli tzw. stacje szybkiego ładowania, które pozwalają na naładowanie pojazdu elektrycznego w czasie nawet 30 minut. Urządzenia dostępne są w różnych wariantach i konfiguracjach i cechuje je wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość.

Niektóre cechy urządzeń Schneider Electric:

  • Sprawdzona technologia. Kilkadziesiąt tysięcy działających stacji na całym świecie.
  • Zaawansowane funkcje i konfiguracja stacji ładowania dostępna z poziomu wbudowanego interfejsu web - EVlink.
  • Automatyczne dostosowanie mocy stacji do posiadanych zasobów
  • Niezawodny serwis

PRE Edward Biel jest producentem innowacyjnych stacji EVB, przeznaczonych do ładowania hybryd PHEV i pojazdów elektrycznych.

Stacje są produkowane w całości w Polsce i stanowią alternatywę dla stacji zagranicznych producentów. Stacje cechuje wytrzymałość, 25-letnie doświadczenie firmy oraz gwarancja bezpieczeństwa użytkowanych urządzeń. Milivolt jest autoryzowanym partnerem PRE Edward Biel i oferuje pełną gamę stacji ładowania produkcji tej firmy w korzystnych cenach wraz z fachowym i kompleksowym doradztwem.
 

Niektóre cechy urządzeń PRE Edward Biel:

  • Wysoka jakość wykonania
  • Elastyczność konfiguracji
  • Możliwość rozbudowy urządzeń i zmian w konfiguracji sprzętowej w trakcie użytkowania
  • Dwuletnia gwarancja, z możliwością przedłużenia 4 lat.

PCE to powstała w 1973 austriaka firma, specjalizująca się w produkcji komponentów elektrycznych. Strategia rynkowa firmy oparta jest na intensywnym inwestowaniu w innowacje i rozwój oraz bezkompromisowej jakości wytwarzanych produktów.

Firma posiada certyfikat ISO 9001:2015 i zatrudnia 600 znakomicie wyszkolonych pracowników. Najważniejsze oddziały firmy znajdują się w Polsce i Niemczech. Liczba produktów znajdujących się w ofercie firmy sięga 24 tyś. Ich jakość oparta jest nie tylko na wysokich kwalifikacjach personelu ale też najnowszych technologiach i sprzęcie, używanym w procesie produkcji. .

 

Rolec jest, wywodzącym się z Wielkiej Brytanii wytwórcą sprzętu elektrycznego, specjalizującym się w urządzeniach przeznaczonych do użytkowania na zewnątrz budynków. Wytwarzane przez tą firmę urządzenia charakteryzują się niespotykaną odpornością na działanie czynników atmosferycznych.

Założone w 1990 przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie ponad 100 pracowników. Rozwijana przez 25 lat gama produktów dostępna jest w ponad 40 krajach i jest nieustannie rozwijana zgodnie z motto firmy "Jakość, Niezawodność i Innowacyjność".