Bezpieczeństwo użytkowników naszego serwisu oraz klientów sklepu internetowego jest dla nas tak samo ważne jak bezpieczeństwo produktów, które oferujemy.

Zakupy w naszym sklepie internetowym są w pełni bezpieczne. Dlaczego?

Działamy na rynku od ponad 15 lat

Branża elektromobilności jest nowością ale nasza firma funkcjonuje na rynku od roku 2001. Równolegle prowadzimy działalność w innych obszarach i zyskujemy bardzo dobre oceny klientów. Traktujemy biznes i naszych klientów poważnie, tak samo jak poważnie traktujemy rozwój firmy i kreowanie jej pozytywnego wizerunku.

Ochrona danych

Nasze strony internetowe zabezpieczone są przy pomocy silnych narzędzi, chroniąc dane osobowe klientów przed dostępem osób niepowołanych. Dodatkowo nasza strona i jej sklep internetowy chroniony jest certyfikatem SSL, co gwarantuje że nasza firma została zweryfikowana, a transmisja danych jest zabezpieczona przed dostępem osób postronnych.

Ochrona płatności

Nie przechowujemy na naszych nośnikach żadnych danych wrażliwych takich jak numery kart kredytowych czy numery kont bankowych. W naszym sklepie internetowym umożliwiamy dokonanie szybkich płatności za pośrednictwem tpay. Tpay to operator płatności internetowych i zarazem marka firmy Krajowy Operator Płatności SA z kapitałem zakładowym ponad 5 mln PLN na koniec roku 2018. Dzięki temu klienci zyskują gwarancję, że ich płatność zrealizowana będzie nie tylko błyskawicznie ale też bezpiecznie.