Webinarium: Infrastruktura dla elektromobilności w praktyce

Webinarium: Infrastruktura dla elektromobilności w praktyce

W dniu 22 maja 2018 zorganizowaliśmy pierwszą edycję webinarium na pod tytułem „Budowa infrastruktury dla elektromobilności w praktyce”. Wśród prelegentów znaleźli się prawnicy, eksperci rynku finansowego oraz dystrybutorzy urządzeń. W webinarium udział wzięli przedsiębiorcy i samorządowcy, przedstawiciele banków, dostawców energii i zakładów transportu publicznego.

Webinarium przygotowaliśmy w ekspresowym tempie trzech tygodni. W tym czasie zarejestrowało się na nie ponad 80 osób. Świadczy to o zainteresowaniu jakim zaczyna cieszyć się tematyka elektromobilności.

Witold Chmarzyński – Radca Prawny / Partner w Kancelarii CCLaw

Oddźwięk z jakim się spotkaliśmy po jego zakończeniu był bardzo pozytywny. Mimo, że szkolenia nie stanowią podstawy naszej działalności to najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta. Dlatego chcemy aby podejmowali oni decyzje, w oparciu o gruntowną wiedzę w dziedzinie, którą się zajmujemy. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń do ładowania pojazdów elektrycznych m.in. dla osiedli, obiektów biurowych, zarządców flot pojazdów oraz samorządów. Dostarczamy też usług doradztwa, instalacji, a także serwisu tego typu urządzęń oraz ich integracji z istniejącymi systemami teleinformatycznymi.

Celem webinarium było przybliżenie uczestnikom tematyki elektromobilności zarówno od strony formalnej jak i praktycznej. Dzięki temu spróbowaliśmy udzielić wsparcia wszystkim tym, którzy zainteresowani są inwestycją w tym obszarze. Należy pamiętać, że dostępność infrastruktury ma dla użytkowników aut elektrycznych rolę kluczową i będzie decydowała o szybkości rozwoju rynku pojzdów tego typu.

O naszym webinarium napisały serwisy elektrowoz.pl oraz menadzerfloty.